Onze medewerkers

Christine Dechamps

Christine Dechamps

Huisarts

christine.dechamps@groepspraktijkmol.be

Luc Peetermans

Luc Peetermans

Huisarts en acupunctuur

luc.peetermans@groepspraktijkmol.be

An Alice Lodewyckx

An Alice Lodewyckx

Huisarts
an.alice.lodewyckx@groepspraktijkmol.be

Caroline Helsen

Caroline Helsen

Huisarts
caroline.helsen@groepspraktijkmol.be

Janne Stroo

Janne Stroo

Huisarts in opleiding HAIO
Een HAIO is een afgestudeerd arts, die volledig zelfstandig consultaties, huisbezoeken, onderzoeken, enz. doet.
Dit gebeurt in overleg met de praktijkopleider die steeds ter beschikking staat voor raad en daad bij moeilijkere problemen.

Staf Henderickx

Staf Henderickx

Huisarts.

Veerle Huyst

Veerle Huyst

Autisme-arts

Ives Delespaul

Ives Delespaul

Huisarts - langdurig en voor onbepaalde duur afwezig wegens ziekte

Tessa Lodewyckx

Tessa Lodewyckx

Verpleegster:
Bloedname
Spirometrie
EKG

Gunter Van Olmen

Gunter Van Olmen

Kinesitherapeut

gunter.van.olmen@groepspraktijkmol.be

Leentje Dams

Leentje Dams

Dietiste

leentje.dams@groepspraktijkmol.be

Cindy Teixeira Mota

Cindy Teixeira Mota

Tai-Chi instructice

meer info over tai-chi en de lessen die gegeven worden vind je bij 'laatste nieuws' of mail naar: cindytm.kine@gmail.com.

Liesbeth Geenen

Liesbeth Geenen

Psychotherapeut

Ida Ceustermans

Ida Ceustermans

Secretariaat

secretariaat@groepspraktijkmol.be

Laatste nieuws

 

  • Vrijdagnamiddag kan het secretariaat gesloten zijn. Je kan dan na 18u00 weer terecht voor afspraken en vragen. Als je DRINGEND een arts nodig hebt kan je via druktoets 9 doorverbonden worden.

 

Praktisch

De praktijk is iedere werkdag telefonisch bereikbaar van 08 tot 19u op het nummer 014 31 52 08.

Voor info of het ophalen van documenten/voorschriften – dit kan vanaf heden enkel bij het secretariaat zelf:

  • maandag tem vrijdag van 08u tot 16u.

Alle raadplegingen gebeuren enkel op afspraak. Voor de huisartsen kan je online een afspraak maken.

Verwittig tijdig als je niet op een gemaakte afspraak aanwezig kan zijn. Verwittig je niet dan kan de afspraak aangerekend worden. Voor wie zich niet kan verplaatsen komen we op huisbezoek, dit vraag je bij voorkeur voor 12u telefonisch aan.

Dringende huisbezoeken worden uitgevoerd door de arts die beschikbaar is.
Spoedgevallen: ’s nachts en in het weekend: 014/22 22 00 (website wachtpost)