014/31.52.08


- Klik op meer informatie voor uitleg permanentie.

- Klik op meer informatie voor info omtrent afhalen voorschriften/documenten.


Onze medewerkers

Christine Dechamps

Christine Dechamps

Huisarts

christine.dechamps@groepspraktijkmol.be

Luc Peetermans

Luc Peetermans

Huisarts en acupunctuur

luc.peetermans@groepspraktijkmol.be

An Alice Lodewyckx

An Alice Lodewyckx

Huisarts

Sandra Prenen

Sandra Prenen

Kinesitherapeute
- Musculoskeletale revalidatie
- Bekkenbodem reëducatie
- Lymfedrainage

sandra.prenen@groepspraktijkmol.be

Janna Van Hove

Janna Van Hove

Kinesitherapeute
- Musculoskeletale revalidatie
- Manuele therapie
- Sportrevalidatie
- Kinesiotaping

janna.van.hove@groepspraktijkmol.be

Jorgen Van de Leur

Jorgen Van de Leur

Kinesitherapeut
- Musculoskeletale revalidatie
- Sportrevalidatie

jorgen.vandeleur@groepspraktijkmol.be

Els Myncke

Els Myncke

Psychologe

els.myncke@groepspraktijkmol.be

Leentje Dams

Leentje Dams

Diëtiste

leentje.dams@groepspraktijkmol.be

Ida Ceustermans

Ida Ceustermans

Secretariaat

secretariaat@groepspraktijkmol.be

Laatste nieuws

  • Omwille van gezondheidsredenen zal dr. Ives Delespaul voor onbepaalde duur afwezig zijn. De collega-artsen zullen de zorg voor zijn patiënten overnemen en er wordt voor extra vervanging gezorgd. Mogelijks kan dit soms voor ongemak zorgen maar wij hopen op uw begrip!
  • Vrijdagnamiddag kan het secretariaat gesloten zijn. Je kan dan na 18u00 weer terecht voor afspraken en vragen. Als je DRINGEND een arts nodig hebt kan je via druktoets 9 doorverbonden worden.

Praktisch

De praktijk is iedere werkdag telefonisch bereikbaar van 08 tot 19u op het nummer 014 31 52 08.

Voor info of het ophalen van documenten/voorschriften – dit kan vanaf heden enkel bij het secretariaat zelf:

  • maandag tem vrijdag van 08u tot 16u.

Alle raadplegingen gebeuren enkel op afspraak. Voor de huisartsen kan je online een afspraak maken.

Verwittig tijdig als je niet op een gemaakte afspraak aanwezig kan zijn. Verwittig je niet dan kan de afspraak aangerekend worden. Voor wie zich niet kan verplaatsen komen we op huisbezoek, dit vraag je bij voorkeur voor 12u telefonisch aan.

Dringende huisbezoeken worden uitgevoerd door de arts die beschikbaar is.
Spoedgevallen: ’s nachts en in het weekend: 014/22 22 00 (website wachtpost)