014/31.52.08

- Klik op meer informatie voor uitleg permanentie.

Onze medewerkers

Christine Dechamps

Christine Dechamps

Huisarts

christine.dechamps@groepspraktijkmol.be

Ives Delespaul

Ives Delespaul

Huisarts

ives.delespaul@groepspraktijkmol.be

Luc Peetermans

Luc Peetermans

Huisarts en acupunctuur

luc.peetermans@groepspraktijkmol.be

An Alice Lodewyckx

An Alice Lodewyckx

Huisarts

Sandra Prenen

Sandra Prenen

Kinesitherapeute
- Musculoskeletale revalidatie
- Bekkenbodem reëducatie
- Lymfedrainage

sandra.prenen@groepspraktijkmol.be

Janna Van Hove

Janna Van Hove

Kinesitherapeute
- Musculoskeletale revalidatie
- Sportrevalidatie
- Kinesiotaping

janna.van.hove@groepspraktijkmol.be

Jorgen Van de Leur

Jorgen Van de Leur

Kinesitherapeut
- Musculoskeletale revalidatie
- Sportrevalidatie

jorgen.vandeleur@groepspraktijkmol.be

Els Myncke

Els Myncke

Psychologe

els.myncke@groepspraktijkmol.be

Leentje Dams

Leentje Dams

Diëtiste

leentje.dams@groepspraktijkmol.be

Peggy Van den Eynden

Peggy Van den Eynden

Medisch pedicure
- Behandeling van schimmelnagels, ingegroeide nagels, likdoorns, eelt, kalknagels, ...
- Nagelreparaties bij oa traumanagels, losgekomen nagels, ...
- Voetverzorging bij diabetici
- Gespecialiseerde voetverzorging bij mensen met kanker/mensen die in behandeling zijn voor kanker: specifieke huid- en nagelproblemen verzachten en verbeteren

Voor afspraak of vrijblijvende info: 0473/72.73.61 of http://www.feetandmore.be/

Ida Ceustermans

Ida Ceustermans

Secretariaat

secretariaat@groepspraktijkmol.be

Laatste nieuws

 

  • Dr. Marleen Smekens is niet langer werkzaam als huisarts in onze groepspraktijk.

    In de toekomst zal Dr. Marleen Smekens enkel werkzaam zijn als vervangend huisarts en geen eigen patiënten meer verzorgen.

    De andere huisartsen in de groepspraktijk hebben inzage in het gezamenlijk medisch dossier en kunnen de zorg over haar patiënten probleemloos overnemen.

  • Dr. Lodewyckx zal tijdens haar bevallingsverlof vervangen worden door Dr. Inge Van Kerkhoven.
  • Vanaf 1/11/2017 zal een medisch pedicure ons team komen versterken. Bij Peggy Van den Eynden kunt u terecht voor medische voetverzorging. Voor meer info, klik hier.
  • Vrijdagnamiddag kan het secretariaat gesloten zijn. Je kan dan na 18u00 weer terecht voor afspraken en vragen. Als je DRINGEND een arts nodig hebt kan je via druktoets 9 doorverbonden worden.

Praktisch

De praktijk is iedere werkdag telefonisch bereikbaar van 08 tot 19u op het nummer 014 31 52 08.

Voor info of het ophalen van documenten:

  • maandag tem vrijdag van 08u tot 16u.

Alle raadplegingen gebeuren enkel op afspraak. Voor de huisartsen kan je online een afspraak maken.

Verwittig tijdig als je niet op een gemaakte afspraak aanwezig kan zijn. Verwittig je niet dan kan de afspraak aangerekend worden. Voor wie zich niet kan verplaatsen komen we op huisbezoek, dit vraag je bij voorkeur voor 12u telefonisch aan.

Dringende huisbezoeken worden uitgevoerd door de arts die beschikbaar is.
Spoedgevallen: ’s nachts en in het weekend: 014/22 22 00 (website wachtpost)