014/31.52.08

- Uitbreiding praktijk: verbouwingen vanaf februari
- Klik op meer informatie voor uitleg permanentie.

Onze medewerkers

Christine Dechamps

Christine Dechamps

Huisarts

christine.dechamps@groepspraktijkmol.be

Marleen Smekens

Marleen Smekens

Huisarts

Telefonisch enkel te bereiken tussen 12 en 12.30
buiten deze uren kan u mailen (post wordt dagelijks gelezen)
marleen.smekens@groepspraktijkmol.be

Ives Delespaul

Ives Delespaul

Huisarts

ives.delespaul@groepspraktijkmol.be

Luc Peetermans

Luc Peetermans

Huisarts en acupunctuur

luc.peetermans@groepspraktijkmol.be

Sandra Prenen

Sandra Prenen

Kinesitherapeute
- Musculoskeletale revalidatie
- Bekkenbodem reëducatie
- Lymfedrainage

sandra.prenen@groepspraktijkmol.be

Janna Van Hove

Janna Van Hove

Kinesitherapeute
- Musculoskeletale revalidatie
- Sportrevalidatie
- Kinesiotaping

janna.van.hove@groepspraktijkmol.be

Els Myncke

Els Myncke

Psychologe

els.myncke@groepspraktijkmol.be

Leentje Dams

Leentje Dams

Diëtiste

leentje.dams@groepspraktijkmol.be

Ida Ceustermans

Ida Ceustermans

Secretariaat.

secretariaat@groepspraktijkmol.be

Laatste nieuws

Vanaf februari wordt onze praktijk met het oog op uitbreiding verbouwd, mogelijks kan uw bezoek aan de praktijk hier hinder door ondervinden. Onze excuses voor deze ongemakken.
Maandag en vrijdag namiddag kan het secretariaat gesloten zijn. Je kan dan na 18 uur terecht voor afspraken en vragen. Als je DRINGEND een arts nodig hebt kan je via druktoets 9 doorverbonden worden.

Praktisch

De praktijk is iedere werkdag telefonisch bereikbaar van 08 tot 19u op het nummer 014 31 52 08.

Voor info of het ophalen van documenten:

  • maandag van 08u tot 12u en van 17u tot 20u
  • dinsdag tot vrijdag van 08u tot 16u.

Alle raadplegingen gebeuren enkel op afspraak. Voor de huisartsen kan je online een afspraak maken.

Verwittig tijdig als je niet op een gemaakte afspraak aanwezig kan zijn. Verwittig je niet dan kan de afspraak aangerekend worden. Voor wie zich niet kan verplaatsen komen we op huisbezoek, dit vraag je bij voorkeur voor 12u telefonisch aan.

Dringende huisbezoeken worden uitgevoerd door de arts die beschikbaar is.
Spoedgevallen: ’s nachts en in het weekend: 014/22 22 00 (website wachtpost)