014/31.52.08
- Klik op meer informatie voor uitleg permanentie.
- Vanaf januari 2019: groepslessen Tai-Chi! Klik op meer info.

Onze medewerkers

Christine Dechamps

Christine Dechamps

Huisarts

christine.dechamps@groepspraktijkmol.be

Ives Delespaul

Ives Delespaul

Huisarts - langdurig en voor onbepaalde duur afwezig wegens ziekte

Luc Peetermans

Luc Peetermans

Huisarts en acupunctuur

luc.peetermans@groepspraktijkmol.be

An Alice Lodewyckx

An Alice Lodewyckx

Huisarts
an.alice.lodewyckx@groepspraktijkmol.be

Sanne Vanhees

Sanne Vanhees

Huisarts.
sanne.vanhees@groepspraktijkmol.be

Caroline Helsen

Caroline Helsen

Huisarts

Tessa Lodewyckx

Tessa Lodewyckx

Verpleegster:
Bloedname
Spirometrie
EKG

Janna Van Hove

Janna Van Hove

Kinesitherapeute
- Musculoskeletale revalidatie
- Manuele therapie
- Sportrevalidatie
- Kinesiotaping

Osteopaat in opleiding

janna.van.hove@groepspraktijkmol.be

Jorgen Van de Leur

Jorgen Van de Leur

Kinesitherapeut
- Musculoskeletale revalidatie
- Sportrevalidatie
- Dry needling

jorgen.vandeleur@groepspraktijkmol.be

Gunter Van Olmen

Gunter Van Olmen

Kinesitherapeut

gunter.van.olmen@groepspraktijkmol.be

Leentje Dams

Leentje Dams

Dietiste

leentje.dams@groepspraktijkmol.be

Cindy Teixeira Mota

Cindy Teixeira Mota

Tai-Chi instructice

meer info over tai-chi en de lessen die gegeven worden vind je bij 'laatste nieuws' of mail naar: cindytm.kine@gmail.com.

Kathleen Vanhove

Kathleen Vanhove

Pijncoach - tabakoloog

Ida Ceustermans

Ida Ceustermans

Secretariaat

secretariaat@groepspraktijkmol.be

Laatste nieuws

 

  • Vrijdagnamiddag kan het secretariaat gesloten zijn. Je kan dan na 18u00 weer terecht voor afspraken en vragen. Als je DRINGEND een arts nodig hebt kan je via druktoets 9 doorverbonden worden.

 

  • Vanaf januari 2019 starten we in de praktijk met groepslessen Tai-Chi. Deze worden begeleid door gediplomeerd instructrice Cindy Teixeira Mota. Meer info over inschrijvingen vindt u in deze flyer.

Praktisch

De praktijk is iedere werkdag telefonisch bereikbaar van 08 tot 19u op het nummer 014 31 52 08.

Voor info of het ophalen van documenten/voorschriften – dit kan vanaf heden enkel bij het secretariaat zelf:

  • maandag tem vrijdag van 08u tot 16u.

Alle raadplegingen gebeuren enkel op afspraak. Voor de huisartsen kan je online een afspraak maken.

Verwittig tijdig als je niet op een gemaakte afspraak aanwezig kan zijn. Verwittig je niet dan kan de afspraak aangerekend worden. Voor wie zich niet kan verplaatsen komen we op huisbezoek, dit vraag je bij voorkeur voor 12u telefonisch aan.

Dringende huisbezoeken worden uitgevoerd door de arts die beschikbaar is.
Spoedgevallen: ’s nachts en in het weekend: 014/22 22 00 (website wachtpost)